Állás

PHP Programozó állás Budapest

A NaviMaster Kft. csapatába teljes munkaidõs (8 órás) PHP fejlesztõ munkatársat keres.

Feladatok:

  • PHP/mySQL modell alapú CMS rendszer fejlesztése.
  • Weboldalak, webalkalmazások készítése saját tartalomkezelőnkkel
  • Kapott tervek és igények alapján önálló munkavégzés.
  • Fejlesztési feladatokban való aktív részvétel: Code review, tesztelés támogatása
  • Részvétel a projekttervezésben, dokumentálásban

Elvárások:

  • Erős PHP(5)/MySQL ismeretek
  • Minimum 3 év tapasztalat PHP fejlesztő munkakörben
  • Objektum Orientált Programozás ismerete
  • Verziókövetésben szerzett tapasztalat (Git, SVN)
  • Natív javascript vagy javascript framework(-ök) ismerete JQUERY
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatjátékos szellem

Előnyt jelent:

  • Fejlesztési területen szerzet több éves szakmai tapasztalat
  • HTML 5 és CSS 3 ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fix jövedelem
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Hosszú távú korrekt együttműködés

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal, referenciával (saját munkából referenciakód részlettel) és motivációs levéllel
info@navimaster.hu e-mail címre várjuk.